"Mega Kampania"

Kampania stworzona przez JG300 Gladius. Kampania znana pod nazwą: "Polska kampania: 1945" jest zbiorem 112 misji i wielu dodatkowych malowań. Kampania przeznaczona dla wersji 4.05m i późniejszych. Pliki należy wypakować i poprzenosić zgodnie ze strukturą katalogów.

Wielkość: 25 MB  

 

"Mega Kampania II"

To ogólna nazwa całej kampanii, można powiedzieć że w hołdzie Gladiusowi i innym twórcom „Megakampanii 45” której jest kontynuacją. Tą kampanię łączy z nią główny bohater oraz tło fabularne. Nazwy własne otrzymały za to poszczególne części tej kampanii, składające się w jedną całość. Pierwsza to „Prywatna wojna kapitana pilota”, druga „Za wolność naszą i waszą” a trzecia „Gorąca wojna”. Zalecane jest zapoznanie się z readme dołączonym do kampanii. Dodatkowe informacje dostępne są pod linkiem "|Opis|".

Wielkość: 45 MB

 

"Desperate Days - Polska kampania 1939"

Jest to statyczna kampania składająca się z 10ciu misji. Walki toczą się nad obszarem zwanym "Polskim Korytarzem" w początkowej fazie Niemieckiej inwazji we Wrześniu 1939 roku. Za sterami PZL P.11c zasiadasz jako polski pilot myśliwski (poza tym dwie misje wykonane zostaną na dwupłacie Lublin R-XIII).

UWAGA. Kampania do prawidłowego działania wymaga wgranego modu Dark Blue World w najnowszej wersji. Informacje o modzie dostępne są tutaj.

Wielkość: 2 MB  

 

 

| Góra strony |

Błędny link? Napisz e-mail.